ZAPASKI W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Linda

  Niezwykle wdzięczna zapaska wykonana z czystej bawełny. Będzie ślicznym uzupełnieniem zarówno codziennego stroju, jak i eleganckiej sukienki założonej podczas zorganizowanej u Ciebie w domu kolacji z przyjaciółmi. Dziewczęcego charakteru dodają jej szerokie plisy i znajdujące się z przodu fartuszka wiązanie.
  Wymiary: szerokość w pasie 57cm, długość paska 286cm, długość od pasa w dół 43cm.

 • Tekla

  Piękna dwuwarstwowa zapaska z doszytą z przodu uroczą kokardką. Może stanowić świetne uzupełnienie codziennego stroju, oraz eleganckiej sukienki na przyjęciu, które zorganizujesz dla swoich przyjaciół.
  Wymiary: szerokość w pasie 68cm, długość paska 198cm, długość od pasa w dół 47cm.

 • Karolina

  Zjawiskowa zapaska z pięknymi marszczeniami inspirowana motywami ludowymi obecnymi ostatnio w mediach. Jej prosty, marszczony krój nawiązuje do tradycyjnych kobiecych fartuszków, a koronka u dołu dodaje niepodważalnego uroku! Zapaska prezentuje się cudownie wykonana w tkaninie o motywach folklorystycznych. Szyta z bawełny najwyższej jakości.

 • Nina

  Śliczna zapaska dla tych z Was, które w kuchni lubią czuć się swobodnie i kobieco. Wykończona koronką i uzupełniona o niezwykle praktyczną kieszeń na przybory kuchenne i drobne przyprawy. Wydłużony przód fartuszka optycznie wysmukla sylwetkę i sprawia, że cała postać prezentuje się bardzo wdzięcznie. Zapaska dostępna w różnych wersjach kolorystycznych. Wykonana z wysokiej jakości bawełny.

 • Zajacona

  Śliczna dwuwarstwowa zapaska, która dzięki niespotykanemu projektowi nie pozwoli przedostać się na spódnicę nawet najbardziej upartym substancjom. Dodatkowo zapaska wspaniale się prezentuje a kokardka doszyta przy pasku sprawia, że prosty klasyczny krój zyskuje na subtelności i uroku.