TKANINY W PASKI

Tkaniny w paski bawełniane

Modnym wzorem od kilku ostatnich sezonów jest motyw pasków, który idealnie nadaje się do szycia ubrań. Materiał w paski ma w sobie coś ponadczasowego i klasycznego – ten wzór nie wychodzi z mody i bije rekordy popularności niemal każdego lata. Zestawienie biało-granatowych pasków pozwoli wyczarować lekki styl marynisty...

Tkaniny w paski bawełniane

Modnym wzorem od kilku ostatnich sezonów jest motyw pasków, który idealnie nadaje się do szycia ubrań. Materiał w paski ma w sobie coś ponadczasowego i klasycznego – ten wzór nie wychodzi z mody i bije rekordy popularności niemal każdego lata. Zestawienie biało-granatowych pasków pozwoli wyczarować lekki styl marynistyczny, a w wersji z czerwienią idealnie sprawdzi się na spódnicę. Jak przekonują styliści, ten motyw wyszczupla i modeluje sylwetkę. Łatwo go połączyć z innymi wzorami.

Bawełniane tkaniny w paski

W ofercie naszego sklepu z bawełnianymi tkaninami znajdują się materiały z motywem pasków, które świetnie sprawdzą się w każdej garderobie oraz jako baza do uszycia stylowych domowych dodatków. Tkanina w paski sprawdzi się też do produkcji akcesoriów, takich jak fartuchy czy rękawice kuchenne, a także elementów dekoracyjnych w postaci poszewek czy obrusów. W sklepie Kropka w kratkę znajdziesz szeroki asortyment wzorów. Wszystkie tkaniny zostały wyprodukowane z wysokiej jakości bawełny – proponujemy też produkty z tkaniny bawełnianej,polarowe, a także dedykowane dla dzieci i pasmanterię.

Więcej

TKANINY W PASKI Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji