ŚCIĄGACZ

Ściągacz materiał na metry

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy praktyczny materiał, jakim jest ściągacz, sprzedawany na metry. Ta tkanina to niezbędny element wykończeniowy w krawiectwie i możesz ją wykorzystać do wielu celów. Przede wszystkim polecamy do obszycia dolnych części i rękawów kurtek oraz bluz. Dzięki dużej dostępności kolo...

Ściągacz materiał na metry

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy praktyczny materiał, jakim jest ściągacz, sprzedawany na metry. Ta tkanina to niezbędny element wykończeniowy w krawiectwie i możesz ją wykorzystać do wielu celów. Przede wszystkim polecamy do obszycia dolnych części i rękawów kurtek oraz bluz. Dzięki dużej dostępności kolorów w ofercie, na pewno znajdziesz odpowiednią opcję, dopasowaną do kreacji, którą chcesz stworzyć. Produkt wyróżnia się elastycznością, a jednocześnie jest wytrzymały i ma wysokie walory estetyczne.

Więcej

ŚCIĄGACZ Jest 34 produktów.

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
Ściągacz materiał podzielony na metry | Kropka w Kratkę

Tkanina ściągacz

Wszystkie sprzedawane na metry materiały, solidne ściągacze, to tkaniny, których głównym budulcem jest bawełna najlepszego gatunku, wymieszana z niewielką domieszką elastanu w celu dodania elastyczności. Na całej powierzchni mają charakterystyczne, pionowe prążki, ale mamy też wersje gładkie w wielu pięknych kolorach. Wszystkie z nich są polecane szczególnie do wykończenia ubrań sportowych, np. spodni czy bluz dresowych. Produkt możesz wykorzystać również samodzielnie do uszycia akcesoriów odzieżowych, takich jak kominy czy chusty.