WISKOZA

Tkanina wiskoza, lekki materiał wiskozowy

Dostępna u nas wiskoza to materiał niezwykle miękki i lekki. Jest dobrą alternatywą dla bawełny. Taką tkaninę łatwo się konserwuje, a przy tym na długo zachowuje ona pierwotny kolor. Wykorzystuje się ją m.in. na sukienki i inne lekkie ubrania. Szeroki wybór wzorów gwarantuje, że znajdziesz produkt odpowi...

Tkanina wiskoza, lekki materiał wiskozowy

Dostępna u nas wiskoza to materiał niezwykle miękki i lekki. Jest dobrą alternatywą dla bawełny. Taką tkaninę łatwo się konserwuje, a przy tym na długo zachowuje ona pierwotny kolor. Wykorzystuje się ją m.in. na sukienki i inne lekkie ubrania. Szeroki wybór wzorów gwarantuje, że znajdziesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom. To znakomita propozycja dla zakładów krawieckich i domowych miłośników szycia. Zapraszamy do skorzystania z oferty i składania zamówień!

Więcej

WISKOZA Jest 42 produktów.

Pokazuje 1 - 42 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 42 z 42 elementów

Poznaj tkaninę wiskozę

Materiał wiskozowy, tkanina wiskoza Do produkcji tkaniny, jaką jest wiskoza, wykorzystuje się celulozę pozyskiwaną z drzew. Są to głównie buk, sosna czy świerk. Dzięki skomplikowanym procesom technologicznym powstaje materiał o różnych właściwościach i wyglądzie, który nie jest jednoznacznie klasyfikowany jako naturalny lub sztuczny. Może on być podobny do bawełny, jedwabiu, poliestru, a nawet wełny. Sprawia to, że jest niezwykle uniwersalny i powszechnie stosowany w branży odzieżowej. Bardzo często staje się elementem składu wielu ubrań, które zyskują tym samym nowe cechy.

Najważniejsze zalety wiskozy

Jak już wspomnieliśmy wiskoza to tkanina, której można nadać wiele właściwości. Łatwość barwienia sprawia, że zwykle jest dostępna w wielu efektownych kolorach. Może mieć połysk, być puszysta, miękka, a dzięki odpowiedniemu procesowi wytwórstwa nawet śliska. Uszyte z niej ubrania bez dodatków do tego materiału są matowe i prezentują się bardzo efektownie. Warto dodać, że „oddycha” i świetnie chłonie wilgoć, więc nadaje się na wszelkie podszewki. Do tego charakteryzuje się przystępną ceną, która powoduje, że cieszy się ogromną popularnością w branży odzieżowej. 

Tkanina wiskoza na różne ubrania

Ogrom zalet może wykorzystać każdy, tworząc bardzo wygodne ubrania. Wiskoza to tkanina m.in. na sukienki, spódniczki, przewiewne bluzki i inne akcesoria idealne na lato. Co ważne, nie uczula i zapewnia wysoki komfort termiczny nawet podczas bardzo upalnych dni. Oprócz tego każdy wykonany z niej element odzieży zachwyca elegancją. Należy tylko pamiętać, że zaleca się prać produkty z niej wyprodukowane w niskich temperaturach bądź ręcznie z użyciem łagodnych środków piorących. Suszyć najlepiej rozkładając na płasko w przewiewnym miejscu.

Kup wysokiej jakości tkaniny z wiskozy

Oferujemy wiele wzorów materiału z wiskozy, które spełnią potrzeby nawet bardzo wymagających osób. Wszystkie dostępne w asortymencie produkty, są nowoczesne i modne, a przy tym wykonane według najlepszych standardów. W naszym sklepie na pewno odnajdziesz doskonałą tkaninę, z której przygotujesz na przykład piękną sukienkę!