ŻAKARD

Tkanina żakardowa - Materiał żakard

W sklepie Kropka W Kratkę jest dostępna doskonałej jakości tkanina żakardowa. Ten popularny materiał zrewolucjonizował branżę modową na początku XIX wieku i nadal jest niezwykle wdzięcznym tworzywem do produkcji odzieży damskiej oraz męskiej. Proponujemy Ci wysokiej klasy wyroby w ciekawych wersjach kolorystyc...

Tkanina żakardowa - Materiał żakard

W sklepie Kropka W Kratkę jest dostępna doskonałej jakości tkanina żakardowa. Ten popularny materiał zrewolucjonizował branżę modową na początku XIX wieku i nadal jest niezwykle wdzięcznym tworzywem do produkcji odzieży damskiej oraz męskiej. Proponujemy Ci wysokiej klasy wyroby w ciekawych wersjach kolorystycznych, które sprzedajemy na metr z gwarancją szybkiej dostawy. Możesz je wykorzystać nie tylko do szycia ubrań, sprawdzą się też do wykonania pięknych akcesoriów do domu czy chust do noszenia dziecka.

Więcej

ŻAKARD Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Popularne tkaniny żakardowe

Tkanina żakardowa, materiał zakard | Kropka w Kratkę Żakardowe tkaniny prowadzono na rynek w pierwszej dekadzie XIX wieku, kiedy to powstała maszyna Jacquarda, umożliwiająca tworzenie bardziej skomplikowanych wzorów o większych formatach. Dzięki temu nastąpiła ogrom na zmiana w branży modowej i tekstylnej. Bogato zdobione suknie czy zasłony nie były już zarezerwowane wyłącznie dla majętnej arystokracji. Obecnie wyrób nadal cieszy się popularnością, wykonuje się go m.in. z naturalnej bawełny lub praktycznego poliestru.

Nowoczesny Materiał Żakardowy

Do katalogu naszego sklepu online wybraliśmy materiał żakard w nowoczesnych wzorach, które sprawdzą się do produkcji modnej odzieży i dodatków. Znajdziesz tutaj modele idealnie pasujące na praktyczne akcesoria. Produkt możesz też wykorzystać do przygotowywania cienkich bluz. Żakardy warto również łączyć z innymi pozycjami z katalogu, tworząc ciekawą odzież, która na pewno pozwoli Ci się wyróżnić z tłumu. W tym celu najlepiej postawić na wyroby w kontrastujących kolorach.

Oferowana przez nas i sprzedawana w dobrej cenie tkanina żakard to materiał wykonany z doskonałej jakości poliestru, dlatego zrobiona z niego odzież nie będzie się gnieść i na długo zachowa pierwotny kształt. Oprócz tego możesz go wykorzystać do uszycia pięknych akcesoriów dekoracyjnych do domu, np. zasłon czy poszewek na poduszki. Dzięki lekko połyskliwej strukturze tworzywa dodatki będą się wspaniale prezentować, stanowiąc ciekawą ozdobę każdego wnętrza.