SZTRUKS

Sztruks materiał - Struks tapicerski

W Kropka W Kratkę w dobrej cenie sprzedajemy niezwykle popularny materiał sztruks. Tkanina ta jest powszechnie wykorzystywana w branży krawieckiej i tapicerskiej. Możesz z niej stworzyć wiele wygodnych i praktycznych akcesoriów. Ze względu na specyficzny wygląd tego wyrobu nie sposób pomylić z żadnym innymi! ...

Sztruks materiał - Struks tapicerski

W Kropka W Kratkę w dobrej cenie sprzedajemy niezwykle popularny materiał sztruks. Tkanina ta jest powszechnie wykorzystywana w branży krawieckiej i tapicerskiej. Możesz z niej stworzyć wiele wygodnych i praktycznych akcesoriów. Ze względu na specyficzny wygląd tego wyrobu nie sposób pomylić z żadnym innymi! Produkt wyróżnia się charakterystycznymi, pionowymi prążkami, dodatkowo na wierzchu ma mikrowłoski, które zapewniają mu przyjemną w dotyku, miękką strukturę. W naszej ofercie dostępny jest w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych, idealnych na różne obicia meblowe.

Więcej

SZTRUKS Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Wszechstronna tkanina sztruksowa

Sztruks - materiał tapicierski, tkanina sztruksowa | Kropka w Kratkę Nasz materiał sztruksowy, w tym w formie tapicerskiej, składa się głównie z bawełny wymieszanej z dobrym gatunkowo poliestrem, przez co jest bardzo wytrzymały, a jednocześnie delikatny. Wyrób jest dość gruby, dlatego polecamy go przede wszystkim do produkcji odzieży na cieplejsze miesiące. Stworzysz z niego wytrzymałe spodnie i marynarki męskie, sprawdzi się też do wiosennych kurtek. W naszym asortymencie są dostępne w wielu wersjach, różniących się nie tylko kolorem, ale też gęstością prążków. Warto nadmienić, że produkt bardzo łatwo utrzymać w czystości, bez problemu usuniesz z niego plamy i brud.

Dzięki charakterystycznym prążkom prezentuje się świetnie, jest też bardzo miękki, więc zapewni Ci maksimum wygody w trakcie wypoczynku na kanapie czy fotelu. Do tego celu warto sięgnąć po wersję elastyczną, która posiada lekko połyskliwą strukturę, zapewniającą wysokie walory estetyczne materiału. Ze sztruksu wykonasz też dekoracyjne poszewki do poduszek, które wspaniale będą wyglądać w Twoim salonie!

Materiał sztruksowy w Kropkawkratkę

Do celów krawieckich najlepiej sięgnij po wariant z drobnymi paskami, który także znajdziesz w naszym asortymencie. Sztruks to tkanina prezentuje się naprawdę świetnie i sprawdzi się także w odzieży damskiej, np. do stworzenia ciepłych i wygodnych spódnic i sukienek na chłodniejsze miesiące. Materiał w tej wersji oferujemy w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych..