SOFTSHELL

Tkaniny softshell - Materiał softshell

Jeśli szukasz wysokiej jakości tkaniny wybierz softshell - materiał ten zamówisz naszym sklepie internetowym! Został stworzony na potrzeby odzieży outdoorowej, jako alternatywa dla ciężkich, wielowarstwowych ubrań, wykonanych z tworzyw ciepłych, lecz o słabej przepustowości powietrza. W Kropka W Kratkę dbam...

Tkaniny softshell - Materiał softshell

Jeśli szukasz wysokiej jakości tkaniny wybierz softshell - materiał ten zamówisz naszym sklepie internetowym! Został stworzony na potrzeby odzieży outdoorowej, jako alternatywa dla ciężkich, wielowarstwowych ubrań, wykonanych z tworzyw ciepłych, lecz o słabej przepustowości powietrza. W Kropka W Kratkę dbamy o to, aby wszystkie pozycje trafiające do asortymentu były najlepszej jakości i odznaczały się solidnymi i estetycznymi splotami, a także nie straciły na intensywności barw nawet po wielu praniach.

Więcej

SOFTSHELL Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Tkanina SoftShell

Tkanina Softshell, materiał Softshell Struktura wyrobu podzielona jest na 3 części. Na zewnątrz materiały softshell mają warstwę poliestrową, w środku membranę, a od wewnątrz mięciutki polar, gwarantujący optymalną temperaturę i wygodę. Taka konstrukcja sprawia, że doskonale radzą sobie w skrajnych warunkach pogodowych. Produkt oferujemy w ciekawych wersjach kolorystycznych, które idealnie sprawdzą się na odzież turystyczną oraz dziecięcą. Tkaniny te są stosunkowo proste w obróbce, dlatego poradzą sobie z nim nawet początkujący amatorzy krawiectwa.

Główna zaleta materiału Softshell

Prezentowana tutaj tkanina softshell to najlepszy wybór, jeśli poszukujesz dobrego wyrobu do wykonania odzieży turystycznej. Główną zaletą tego materiału jest bardzo dobra przepustowość powietrza, połączona z doskonałymi parametrami izolacyjnymi. Dzięki temu wykonane z niego kurtki czy bluzy są lekkie i przewiewne, jednocześnie zapewnią Ci optymalną temperaturę ciała nawet w trakcie chłodnego dnia. Dodatkowo produkt odznacza się doskonałą wodoszczelnością, przez co uszyte z niego ubrania możesz zakładać także na deszczową pogodę.