WAFEL

Materiał wafelek - Tkanina wafel

Sprzedawana w naszym sklepie Kropka w Kratkę tkanina wafel z bawełny jest dostępna w wielu wersjach. Ten materiał wafel bawełniany idealnie nadaje się do szycia różnego typu odzieży i akcesoriów, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Produkt wyróżnia się na tle innych charakterystycznym splotem, który przypomina f...

Materiał wafelek - Tkanina wafel

Sprzedawana w naszym sklepie Kropka w Kratkę tkanina wafel z bawełny jest dostępna w wielu wersjach. Ten materiał wafel bawełniany idealnie nadaje się do szycia różnego typu odzieży i akcesoriów, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Produkt wyróżnia się na tle innych charakterystycznym splotem, który przypomina fakturę gofra, czemu to zawdzięcza swoją nazwę. Mamy dla Ciebie modele w wielu ciekawych barwach pastelowych, a także bardziej intensywnych. Wybierz wyroby na metry w najlepszej cenie i stwórz ciekawe akcesoria dla siebie i swojej rodziny.

Więcej

WAFEL Jest 32 produktów.

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Materiał Wafel - oddychająca Tkanina z Bawełny

Tkanina Wafel, materiał Wafelek  | Kropka w Kratkę Specyficzna faktura materiału w formie wafelka sprawia, że tkaniny te doskonale chłoną wodę, dlatego nadają się do szycia ścierek kuchennych oraz płaszczy kąpielowych. Struktura wyrobu ma też wpływ na przepustowość powietrza, przez co można z niego wykonywać również bieliznę pościelową.Wafel bawełniany, sprawdzi się także dla osób ze skłonnościami do alergii. Dzięki rzadkiemu splotowi pozwala skórze oddychać, jednocześnie jest ciepła i zapewnia optymalną temperaturę w trakcie snu.

Bawełna wafelek - materiał dziecięcy

Z wykorzystaniem tkaniny wafel możesz stworzyć wygodne i bezpieczne ubranka oraz inne akcesoria dziecięce. Skóra maluszków jest przeważnie bardzo wrażliwa, dlatego odzież i pościel wykonana z naturalnej bawełny będzie dla nich najbardziej odpowiednia. Materiał wafelek dostępna jest w pięknych, żywych wersjach kolorystycznych, dlatego na pewno znajdziesz tutaj najlepszą opcję dla swojej pociechy! Dodatkowo dzięki swojej miękkiej, delikatnej strukturze gwarantuje maksimum komfortu dla młodszych użytkowników.