FROTA

Materiał frota - Tkanina frotte na metry


W naszym sklepie internetowym sprzedajemy na metry materiał frotte w wielu pięknych wersjach. W Kropka w Kratkę zawsze dbamy o to, aby każda tkanina trafiająca do asortymentu wyróżniała się najwyższą jakością wykonania. Dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, których wyroby umożliwią ...

Materiał frota - Tkanina frotte na metry


W naszym sklepie internetowym sprzedajemy na metry materiał frotte w wielu pięknych wersjach. W Kropka w Kratkę zawsze dbamy o to, aby każda tkanina trafiająca do asortymentu wyróżniała się najwyższą jakością wykonania. Dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, których wyroby umożliwią Ci uszycie wygodnych ubrań, a także różnych akcesoriów do domu. Frota jest chętnie wykorzystywany w krawiectwie, głównie ze względu na swoje wszechstronne zastosowanie. Możesz z niej szyć m.in.: odzież dziecięcą, płaszcze kąpielowe, pościel, piźamy.

Więcej

FROTA Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Tkanina frotte

Materiał frota i frotte na metry | Kropka w KratkęW ofercie mamy, sprzedawaną z metra, tkaninę frotte wykonaną z największą starannością, dostępną do w wielu pięknych i uniwersalnych wzorach, pasujących zarówno na odzież, jak i bieliznę pościelową czy nawet zasłony. Materiał frota wzbogacono domieszką streczu. Dzięki temu cechuje się elastycznością, dlatego stworzysz z niego wygodne ubrania, które będą się bardzo dobrze układać na ciele. Ich struktura jest szczególnie pożądana w przypadku ubranek dziecięcych - w końcu dla maluszka najważniejsza jest wygoda!

Materiał frotte na metry

Przy wykorzystaniu sprzedawanego na metry materiału w formie froty możesz wykonać solidną i miłą w dotyku bieliznę pościelową, która dodatkowo będzie wyróżniać się wysokimi walorami estetycznymi. Piękne i nowoczesne wzory naszych wyrobów idealnie pasują na poszewki dla dorosłych oraz dzieci. Każdy produkt zrobiono z najlepszej gatunkowo bawełny, która zapewnia odpowiednią wentylację w trakcie snu. Ciepła tkanina frotte sprawdzi się też do uszycia płaszczy kąpielowych, zapewniając optymalną temperaturę ciała po wyjściu z gorącej kąpieli.